Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål til toktene eller fjordturene våre, skipet eller praktiske anliggender, eller hvis du ønsker å gi oss tilbakemeldinger. Vi vil gjerne høre fra deg!

KONTAKT OSS:

Kontaktinfo
Telefon: 22 47 82 70
E-post: postmaster@radich.no

Post sendes til:
Akershusstranda 9, Skur 32

0150 Oslo

Adresse:

Akershusstranda 9, skur 32, 0150 Oslo

Faktura sendes til faktura@radich.no

Du kan også kontakte oss på Facebook eller Instagram.

Søker du noen av oss i administrasjonen? Ring eller send oss en e-post:

Ansatte på land 

Vidar Pederstad – Direktør 

E-post: Vidar.pederstad@radich.no
Telefon: 48 15 60 42

Håvard Hedlo – Teknisk sjef

E-post: Havard.hedlo@radich.no
Telefon: 95 01 81 95

Bjørn Gonsholt – Operasjons sjef

E-post: Bjorn.gonsholt@radich.no
Telefon: 97 69 70 77

Ida Rosenvinge – Markedssjef 

E-post: Ida.rosenvinge@radich.no
Telefon: 97 06 26 30

Ranveig Lysne Ervik – Markedskonsulent 

E-post: Ranveig.ervik@radich.no
Telefon: 45 21 44 35

Siri Lyngstad Elvsborg – Voyage Leader

E-post: Siri@radich.no
Telefon: 48 86 98 86