Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål til toktene eller fjordturene våre, skipet eller praktiske anliggender, eller hvis du ønsker å gi oss tilbakemeldinger. Vi vil gjerne høre fra deg!

KONTAKT OSS:

Kontaktinfo
Telefon: 22 47 82 70
E-post: postmaster@radich.no

Post sendes til:
Akershusstranda 9, Skur 32

0150 Oslo

Adresse:

Akershusstranda 9, skur 32, 0150 Oslo

Faktura sendes til faktura@radich.no

Du kan også kontakte oss på Facebook eller Instagram.

Søker du noen av oss i administrasjonen? Ring eller send oss en e-post:

Ansatte på land

Vidar-248x300

Vidar Pederstad
Direktør 

E-post: Vidar.pederstad@radich.no
Telefon: 48 15 60 42

172201_151809318205494_1242770_o

Ida Rosenvinge
Markedssjef – Fagansvarlig reiseliv

E-post: Ida.rosenvinge@radich.no
Telefon: 97 06 26 30

Ansatte

Daniel Ingebretsen
Driftssjef

E-post: Daniel.ingebretsen@radich.no
Telefon: 94 16 64 91

håkon ny

Håkon Sølvsberg
Teknisk sjef

E-post: Haakon@radich.no
Telefon: 90 01 15 43

Kjetil

Kjetil Sagafos

Kreativ og kommersiell leder

E-post: Kjetil@radich.no

Telefon: 45 03 01 45

Jarlfryd

Jarlfryd Hennie Konstanse Sletvold
Voyageleader – Windjammer

E-post: Jarlfryd@radich.no
Telefon: 93 42 51 90

IMG_5940

Kyle Tsigakis
Voyageleader – Windjammer

E-post: Kyle@radich.no
Telefon: 93 44 87 81

Heidi

Heidi Ellefsen
Voyageleader – Windjammer

E-post: Heidi@radich.no
Telefon: 97 93 67 64