Ta kontakt med oss hvis du har spørsmål til toktene eller fjordturene våre, skipet eller praktiske anliggender, eller hvis du ønsker å gi oss tilbakemeldinger. Vi vil gjerne høre fra deg!

Kontakt oss:

Kontaktinfo
Telefon: 22 47 82 70
E-post: postmaster@radich.no

Post sendes til:
Klingenberggaten 4
0161 Oslo

Adresse:

Christian Radich ligger på Sukkerbiten bak Operaen

Christian Radich ligger på Sukkerbiten bak Operaen, pga havneoppgraderinger på den vanlige plassen på Akershusstranda. Slik finner du skuta: Gå ut på utstikkeren forbi Operaen, følg Kirsten Flagstads Plass helt til utstikkeren. Skuta ligger på ytre del av høyre side av utstikkeren

Faktura sendes til faktura@radich.no

Du kan også kontakte oss på Facebook eller Twitter.

Søker du noen av oss i administrasjonen? Ring eller send oss en e-post:

Ansatte på land

Vidar Pederstad – Direktør
vidar.pederstad@radich.noTelefon: 48 15 60 42
haavard-161115 Håvard Hedlo – Teknisk sjef
havard.hedlo@radich.noTelefon: 95 01 81 95
 Bjørn Gonsholt – Operasjons sjef
Bjorn.gonsholt@radich.noTelefon: 97 69 70 77
Ida Rosenvinge- Markedssjef

ida.rosenvinge@radich.no

Telefon: 97 06 26 30

 Ranveig Lysne Ervik-Markedskonsulent

ranveig.ervik@radich.no

Telefon: 45 21 44 35

 Siri Lyngstad Elvsborg- Voyage Leader

siri@radich.no

Telefon: 48 86 98 86

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]